איך בוחרים חברת פוליש

Posted onLeave a comment

בחירת חברת פוליש זו אינה משימה קלה, להפך, בגלל שאנשים רבים נכוו מחברות פוליש, עליכם ללמוד מהטעויות שלהם. סיפורים על עקיצות של חברות פוליש כמו כאלו שהגיעו לבית והחליטו להכפיל את המחיר בתחילת או בסיום העבודה או כאלו שהבטיחו משהו אחד ולבסוף לא רק שלא עמדו מאחרי ההבטחה, אלא גרמו נזק בלתי הפיך לרצפות הבית. אז כאשר שואלים איך לבחור חברת פוליש, יש להשים לב לכמה כללים וטיפים כדי לבדוק את טיב העבודה ואמינות החברה.

אמינות: האנשים שאיתם אנחנו הכי לא רוצים להיות באינטרקציה איתם, ובטח שלא לעשות איתם עסקים, אלו אנשים שלא אמינים או בשמם המלא נוכלים. קשה לזהות נוכלים משיחת טלפון שגרתית, לכן בקשו מהחברה לשלוח נציג לבית קודם העבודה כדי שיוכל להעריך את סדר גודל העבודה ואתם תוכלו להתרשם מהאנשים שאיתם תעבדו. אנשים נוכלים לרוב אוהבים לדבר על המון דברים, מלבד העבודה עצמה. הם יספרו סיפורים וחוויות, אבל בפועל העבודה לא תבוצע כפי שצריך.

המלצות: באותו הקשר של אמינות, ניתן לבחון את רמת האמינות של החברה בעזרת המלצות. אחת השיטות המכוערות של חברות נוכלים, זה לפברק "המלצות" ע"י כתיבת טוקבקים חיובים ממשתמשים פיקטיביים או סתם מהחברים והמשפחה שלהם. השיטה לעקוף את זה, היא לבקש המלצות מהחברים הקרובים אליכם שאתם סומכים עליהם שאינם בעלי אינטרס כזה או אחר. כאשר אין כאלה, עשו בירור מקיף הכולל ביקורות מאתרים גדולים של דפי זהב, בזק עסקים, גוגל מפות, פייסבוק אתרי המלצות למיניהם וכדומה. אם להם היו לקוחות לא מרוצים, סביר להניח שהם ימצאו את הדרכים לכתוב ביקורות שליליות בדרכים שלא ניתן למחוק. דגש נוסף בעת בדיקת המלצות, זה להשים לב לדגש הלקוחות כלומר: הם מתמקדים על אמינות, מקצועיות, שירות או כל דבר אחר.

ניסיון: אנשים שנותנים שירות טוב, הם כאלה שמחזיקים שנים. כמו שלשקר אין רגליים, כך לאמת יש אורך חיים ארוך יותר. כאשר חברה היא בעלת ניסיון של שנים, היא כנראה לא סתם עדיין קיימת, אלא כי הם נותנים עבודה טובה. ובלי קשר, כאשר יש מספיק ניסיון, הסיכוי שייגרם נזק הוא קטן עד אפסי.

לסיכום: אתם לא צריכים להיות הכי חשדניים בעולם, אבל כן תפתחו עיניים ותעשו בירור מקיף על חברות הפוליש השונות. לפרטים אודות פוליש אומנות לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *