חברת ניקיון

כמעט אין אדם בישראל שלא נעזר אפילו לא פעם אחת בשירותיה של חברת ניקיון. שוק הניקיון בארץ הוא ענק, והוא מגלל מאות מיליונים בשנה. אם זה על מכירת מוצרי ניקיון, מכונות ניקיון והכי הרבה על עובדי ניקיון. כל משרד, כל מרפאה, כל עסק וכמעט כל בית צריכים עובדי ניקיון. גם בבתים שבהם אחד מבני הזוג מנקה על בסיס קבוע, במקרים שהבית עבר שיפוץ או מצריך ניקיון מעבר לניקיון הקבוע, הוא יקח חברה שמתמחה בשירותי ניקיון. בגלל שהשוק מוצף, זה אומר שתנאי הסף הם מאוד נמוכים, ולכם כצרכנים זו אמורה להיות תמרור אזהרה. הרבה חברות מעסיקות עובדים זרים. מלבד הסיכון שאתם עלולים לקבל קנסות בעקבות כך (כן, זה לא נופל רק על המעסיק), גם לתת להם לעבוד בביתכם זה לא יהיה הכי נחמד בארץ. הסיבה, לא כולם דוברי עברית, ובשביל להסביר שצריך לעבור שוב מאחרי המקרר, אתם תצטרכו לשבור את השיניים. לכן הכלל הראשון, בדקו שהחברה תשלח אליכם עובדים ישראלים וחוקיים.

כלל שני עם חברת ניקיון

גם לאחר שפתרתם את בעיית העובדים הזרים, אין זה אומר כי כל עובד ישראלי היוא חרוץ ועושה עבודה טובה. כאמור, סף הכניסה הוא נמוך מאוד, ולכן כדאי לברור טוב את העובד שיגיע אליכם. למעט מקרים שאתם מזמינים חברת ניקיון חד פעמי, כמו אחרי שיפוץ או סתם לעבודות פוליש שונות, אז אין צורך לברור את אופי העובד (לא הולכת להיות כאן חתונה ביניכם). אבל כאשר העובד הוא קבוע לבית או המשרד, חשוב שיהיה עובד טוב, חרוץ והכי חשוב עובד נאמן. עובד נאמן יספק לכם שקט תעשייתי, אתם תוכלו לצאת מהמשרד בזמן שהוא מנקה ולא לחשוש לגבי העילמותו של הטלפון הנייד או חפצים אחרים שהיו על המשרד. לצערנו, אנו שומעים סיפורים כאלו חדשות לבקרים, אז הטיפ השני זה לבדוק טוב את אופי ונאמנותו של העובד (כדאי לבקש המלצות מאנשים שהוא עובד/עבד אצלם).

דבר אחרון וחשוב

חברת ניקיון זה שם כללי לסוגי ניקיונות רבים. לא כל חברה מספקת את כל שירותי הניקיון. למשל יש חברות שמתמחות רק בניקיון משרדים למשל, או כאלה שעושים רק עבודות פוליש או רק ניקיונות שטיחים. כדאי תמיד לקחת חברה שנותנת הכל במקום אחד, כך שלא תצרכו להתרוצץ על סוג ניקיון שתצטרכו. חברת פוליש אומנות מספקת את הכל במקום אחד עם דגש על אמינות, איכות ושקיפות. דברו איתנו..