חידוש אמבטיות

החיים בישראלים עמוסים ומעייפים, אבל דבר אחד מרגיע אותנו בסוף היום וזה מקלחת חמה ומרעננת. אין כמו להיכנס למקלחת נקייה, להתרענן מעומס החיים המטורף שלנו וליהנות מכמה רגעים נעימים וטובים לנפש. בלאי בחדר האמבטיה, זה חלק בלתי נפרד ממנו. אחר שימוש של שנים, הברזים מחלדים, הכיור נסדק והאמבטיה עצמה כבר לא נראית כמו בעבר. במקרים חריגים יותר, ילווה את קירות האמבטיה גם עובש שלא בריא למגע ולנשימה. כאשר המצב הוא כך, יש צורך בחידוש אמבטיה יסודי שכולל הכל. המטרה בחידוש אמבטיה, היא לגרום לכל חלל החדר הכוללים: ארונות, כיורים, אסלות, אמבטיות, מקלחון, ואפילו לרצפה להיות כחדשים.

איך עושים חידוש אמבטיות?

כאן נסביר מעט איך עושים חידוש אמבטיה אצל חברת ניקיון, כלומר לא עשה זאת בעצמך. ראשית נתחיל מלמעלה: כלומר מהעובש. במידה והעובש חדר עמוק לתוך הקיר, יש צורך לקלף את שכבת הקיר, לחטות מבפנים, לייבש ולצבוע מחדש בחומר מונע עובש. לאחר ניקוי העובש, החברה תחדש את המקלחון עצמו שזה אומר, הסרת אבנית מזכוכית המקלחון, המסת השומנים והכתמים (לרוב הצהובים שנמצאים במקלחת) וזאת יעשה ע"י חומרי ניקיון על בסיס כלור או חומצות למיניהם. לאחר ניקוי האמבטיה והמקלחון, הדבר הבא יהיה חידוש האסלה בעזרת חיטוי עמוק והסרת כתמים במידה ויש. במקרים חריגים מאוד, יהיה צורך להחליף את מושב האסלה. בסיום כל אלו, יש לבצע פוליש לרצפת המקלחת ע"מ לקרצף ולהסיר את שכבת הלכלוך ובשחור שנמצאת לה שנים על רצפת החדר.

התוצאות גבוהות והמחירים נמוכים

חידוש אמבטיה בשיטה שלנו האמורה לעיל, היא השיטה הטובה ביותר לחידוש חדר האמבטיה. אנו עובדים בחומרי ניקיון איכותיים וזה נעשה באומנות כיאה לחברת פוליש אומנות. תוצאות מטורפות במחירים ששווים לכל כיס. כבר אין צורך לבצע שיפוץ לחדר האמבטיה שיעלה לא מעט, אלא דווקא בחידוש אמבטיות עם חברה, תחסכו אלפי שקלים (ולפעמים גם יותר). פנו אל חברתנו והתרשמו מהעבודות, ההמלצות והמחירים. אנו נשלח לכם הצעת מחיר הוגנת ומסודרת בכתב כדי שתוכלו לדעת בדיוק את עניין התמחור. אם שאלתם את עצמכם האם כדאי לעשות חידוש לחדר האמבטיה עם חברה או לשפץ? אצלנו תקבלו תשובה חד משמעית שתחסוך לכם אלפי שקלים.