ליטוש אבן

ליטוש אבן, זה התהליך הכי מורכב וגדול בכל תחום הפוליש. למעשה, לא מדובר בפוליש שזה אומר קרצוף האבן, אלא דווקא בליטוש הנעשה בעזרת דסקית מיוחדת המורידה שכבת אבן דקה. לא תמיד יש צורך בליטוש אבן, לעיתים זה רק נדמה כך כמו במקרים בהם ישנם חריצים באבן, במקרים כמו אלו, אפשר למלא את החריצים ובכך לחסוך את העלות היקרה של הליטוש.

מתי כן עושים ליטוש אבן?

המקרים שבהם כן יש צורך לבצע ליטוש אבן, זה כאשר כל הרצפה מלאה בשריטות, חריצים, סימני חזקים של גרירת רהיטים, שחיקה של האבן ודהייה (למרות שזה מאוד נדיר). המדד המרכזי הוא האם ניתן לפתור את הבעיה באופן ספציפי או לא. אם ניתן לפתור את הבעיה נקודתית כמו במקרה למעלה שציינו, אז כמובן שאין צורך בליטוש לכל הרצפה. אם כל הסימנים הנ"ל או אפילו חלקם הגדול מופיעים אצלכם ברצפת האבן, יש צורך בליטוש אבן אומנתי. אצלנו בפוליש אומנות אנו מומחים בליטוש אבן וליטוש שיש ע"י צוותים מומחים שעושים עבודה אומנתית ודקדקנית. אנו נדע לומר לכם מראש כמה שכבת אבן צריך ללטש, מה תיהיה העלות, כמה זמן זה לוקח ושאר פרטים נוספים. אצלנו בחברה אכפת לנו מהתוצאות ומכך שלקוחותינו יהיו הכי מרוצים שאפשר וימליצו עלינו ללקוח הבא. תהליך הליטוש בחברתנו נעשה באמצעות דיסקית יהלום ובעזרת מכונה מיוחדת שדואגת שהרצפה תראה בצורה אחידה ללא הבדלי גבהים.

חוץ מהליטוש יש גם הברקה

מטרת הליטוש היא להוריד שכבה דקה של האבן, אבל למרות הכל, אין זה אומר שעכשיו הרצפה נקייה ובטח שלא מבריקה. מיד עם סיום ליטוש האבן, יש צורך בניקיון וקרצוף הרצפה באופן יסודי משאריות האבן שלוטשו ולכן חברתנו תעבור על הכל בעזרת מכונת פוליש. תהליך זה מיועד עבור ניקיון האבן, ובכדי להביא את הרצפה למצב של הברקה, עומדות בפניכם אפשרות לבצע הברקה קריסטלית או הברקה בעזרת ווקס. יכול להיות שהמושגים הללו נשמעים לכם כמו שפה זרה, ולכן חברת פוליש אומנות באה לקראתכם והיא תשב איתכם קודם תחילת העבודה לפרט לכם בדיוק איך זה קורה, מה מטרת כל שלב ולמה כל דבר נעשה. בנוסף אנו נדאג שתקבלו את הכל כתוב בכתב וחתום עם הצעת מחיר, ובכך תוכלו לדעת שהעבודה נעשה במקצועיות ובאחריות.