ניקוי שטיחים

Posted onLeave a comment

חברות ניקוי שטיחים, הם כאלה שיודעים בדיוק מה שהשטיח שלכם צריך. לכאורה, זה נשמע משפט מופרך מידי "איזה מומחיות כבר צריך בשביל לדעת לנקות שטיח?" ובכן, יש צורך במומחיות והרבה מומחיות. להלן מספר סיבות שיגרמו לכם לשנות את דעתכם אם חשבתם קודם שאין צורך במומחיות לכך.

צבעי שטיחים הם מרכיב מרכזי

צבע השטיחים: זה החלק הראשון והחשוב. למשל שטיחים בהירים, קל יותר להשתמש בחומרי ניקוי חזקים, היותם ורוב חומרי הניקוי החזקים, הם גם חומרי הלבנה. לכן שטיחים בהירים, יותר נוחים מבחינת שימוש בחומרי ניקיון. אבל גם חיסרון יש בכך, בשל היותם בהירים, התוצאה צריכה להיות לא פחות ממושלמת. כל כתם, גם הקטן והלא בולט במיוחד, יהיה בולט בשטיחים בהירים. לעומת זאת שטיחים כהים, קשים יותר מבחינת שימוש בחומרי ניקוי ע"מ למנוע גלישות צבע כמו בצבעים צעקניים (אדום, צהוב וכו'). אך קל יותר מבחינת ההברשה שלהם.

סוגי שטיחים זה הבייס

הפרמטר המרכזי לקביעת מחיר שטיח, הוא לא הצבע וגם לא ארץ הייצור, אלא דווקא איכותו ומרכיביו. שטיחים טבעיים הם אלו שעשויים מכותנה טבעית, פשתן טבעי או אפילו מסוגי משי שהם עדיין נקראים טבעיים. הם יעלו הרבה יותר מאשר שטיחים העשויים מחומרים זולים וסינטטיים. לכן כאשר חברת ניקוי שטיחים תרצה לעשות ניקוי, היא ישר תבדוק את איכות ורכיבי בד השטיח.

עבודת יד או מכונה?

כמו בסעיף הקודם, גם כאן. שטיחים העשויים עבודת יד, נחשבים לשטיחים הרבה יותר טובים ואיכותיים. רוב השטיחים העשויים עבודת יד, עולים כפליים מאשר שטיחי מכונה (אחרי הכל מישהו ישב לתפור את השטיח רקמה אחר רקמה). בהיבט של ניקוי שטיחים, זה מרכיב מרכזי, ורוב החברות יתמחרו אותם באופן שונה. למה? כי שטיחי עבודת יד דורשים כפל זהירות, חומרים מיוחדים ועבודה רכה יותר. לעומת שטיחים סינטטיים שיוצאים כחדשים מיד עם סיבוב הניקיון הראשון.

ניקוי שטיחים בחברתנו

חברת פוליש אומנות מומחית בניקוי וחידוש שטיחים מקצועי. לנו מגוון רחב של שיטות לניקוי שטיחים מסוגים שונים, בצבעים שונים ומבדים שונים. אנו מכירים היטב את כל סוגי הבדים ואנו מתאימים לכך את חומרי הניקיון כדי להגיע למקסימום תוצאות. חברת פוליש אומנות עושה זאת כמה יותר מעשור, אם יש לכם שאלות או אפילו אם סתם תרצו לקבל עיצה, נשמח שתדברו איתנו וניתן לכם שירות איכותי ומעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *