ניקיון משרדים

Posted onLeave a comment

כמעט בכל משרד, יש את אלו שאכפת להם מנראות וניקיון המשרד, ואת אלו שישארו אדישים אל מול ערימת לכלוך או שקית זבל מלאה. את האדישים אי אפשר לחנך, וגם זו לא אמורה להיות עבודתם במשרד. במשרדים גדולים שיש עשרות או מאות עובדים, יש צורך בניקיון תמידי הכולל ניקיון לכל אזור ברחבי המשרד. אי אפשר לצפות מעובדי המשרד לעשות זאת, ולכן במקרה זה יש צורך בניקיון משרדים אצל חברה חיצונית.

מה חברת ניקיון משרדים מנקה?

ניקיון משרדים, זה שם כולל להכל. החברה תשלח כמות עובדים בהתאם לגודל וצורך המשרד. במשרדים גדולים והומי אדם, יש צורך במספר עובדי ניקיון. ואילו במשרדים קטנים, מספיק עובד אחד ולעיתים גם רק פעם או פעמיים בשבוע. מטרתה של ניקיון משרדים זה לנקות הכל. החל משטיפת הכלים במטבח, ניקוי האבק בארונות המטבח, קרצוף האסלות, ניקיון חדרי העבודה ולובי הכניסה, ניקוי השטיחים במשרד במידה וישנם כאלה, פינוי הזבל ועוד. כאשר המשרד נקי, אתם מרוצים. משרד נקי משדר יוקרה וסדר, מה שמעיד עליו כי שווה לעבוד בו. ישנם משרדים שהרצפה היא פרקט או שטיחים מקיר לקיר קבועים שאינם ניתנים להסרה, במקרה כזה לעובד יקח פחות זמן לנקות את המשרד. לכן, מומלץ לבקש מהחברה שתנקה לכם את המשרד, לשלוח נציג מטעמה ע"מ לאמוד את גודל העבודה ולשער כמה זמן צריך בכל פעם כדי להגיע לסדר וניקיון מופתי כיאה למשרד למכבד את עצמו.

ניקיון משרדים זה אחד השירותים שלנו

אחד השירותים של חברת פוליש אומנות מזה שנים, הוא ניקיון משרדים. לנו צוותי ניקיון רבים וכוח אדם כדי לספק שירות ניקיון משרדים ברוב חלקי הארץ. אנו נשמח להגיע אליכם למשרד, לאמוד את גודל העבודה, לתת לכם חוות דעת מקצועית והצעת מחיר עם חוזה עבודה מסודר. כמובן שהוצאה זו הינה מוכרת ברשויות המס ותוכלו להזדכות עליה במס הכנסה ובמע"מ. אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי המשרד יהיה נקי ומסודר בכל אזורי המשרד הכוללים: חדרי העבודה, לובי הכניסה, חדרי השירותים (עם חומרי חיטוי), ניקיון וסידור מטבח המשרד ועוד. לנו מגוון מסלולים משתלמים למשרדים, ונשמח לספק לכם שירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *