שירותי ניקיון

לפוליש אומנות ישנם שירותי ניקיון רבים. בין יתר השירותים המעולים של החברה, תמצאו שירותי פוליש מכל הסוגים, ליטושי למגוון סוגי רצפות, עבודות ניקיון שונות לכלי ורהיטי הבית ועוד. שירותי הניקיון של החברה נעשים על הצד הטוב ביותר, ועם המכשור הכי טוב שקיים בשוק. כמו למשל, לניקיון רצפות או משתמשים בדברים הבאים:

  • מכונת פוליש איכותית וחדשה.
  • 5 חומרי ניקיון לקרצוף, הברקה ושימור.
  • מכונת שאיבה למים הרבים המגיעים יחד בתהליך.
  • קרצוף איכותי בעזרת צמר פלדה ושאר מוצרים לקרצוף והחדרת החומרים לרצפה.
  • מכונת חימום לרצפות ע"מ ששלב החדרת החומרים יהיה יעיל יותר.

ויש עוד סודות מקצוע שרק בפוליש אומנות ניתן למצוא.

שירותי ניקיון שלא תמצאו במקום אחר

אתם בטח סקפטים כלפי כל הנאמר באתרים השונים בכלל ובאתר שלנו, אך מה שמכריע כל דילמה, זה ההמלצות הרבות שלקוחותינו מספרים עלינו. לקוחות לא משקרים, אם יצא נקי הם יגידו כך, ואם חלילה הם לא היו מרוצים מהעבודה או השירות, הם גם יספרו. כזה אנחנו. בעידן המדיה הדיגיטלית, לכל אחד יש במה לומר את דיעותיו ודעתו על כל חוויה שהוא עבר, ובכזות זה גם לקוחותינו יספרו לכם על שירות ניקיון מצוינים ושירות אישי שקיבלנו מחברת פוליש אומנות.

חברת פוליש אומנות מבטיחה 100% שביעות רצון ללקוחותיה, ואנו מוכנים אף למסור מספר מספרי טלפון של לקוחותינו כדי שתשמעו ממקור ראשון איך וכיצד הם היו מרוצים משירותי הניקיון שלנו.

מה כוללים השירותים שלנו?

אנו מספקים שירותי ניקיון רבים הכוללים:

ועוד מגוון שירותים הנמצאים בתפריט הראשית באתר. הצעת מחיר תקבלו בכתב ובצורה מפורטת ביותר, כך שתדעו למה כל דבר ולהיכן בדיוק הולך כספכם שתשקיעו על ביצועי עבודת הניקיון אצלנו. אנו דוגלים בשקיפות מלאה, ואנו נעדכן אתכם בכל שלב ובכל דבר המצריך עדכון, ע"מ שאתם תדעו שאתם לוקחים חלק בעניין. שירותי ניקיון צריכים להתבצע על הצד הטוב ביותר, או כמו שאומרים "ניקיון עושים מהלב או שלא עושה בכלל". שירות עם חיוך, מקצועי ועם שקיפות מלאה מול הלקוח, זה מה שעושה אותנו כ"כ אומנתיים וממשיך לשרת את לקוחותינו נאמנה שנים רבות.